Preskočiť na obsah
Amres Build

Administratíva a podporné služby

Amres Build s. r. o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Bačkovík
Od roku
2016
IČO
50 450 221

Amres Build

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Bačkovík 36, 044 45
Na trhu od
10. augusta 2016
IČO
50 450 221
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

10
rokov na trhu
2016
rok vzniku
8
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Amres Build

Amres Build s. r. o. sídli na adrese Bačkovík 36, 044 45. Zapísaná je od 10. augusta 2016 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 8 položiek, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, uskutočňovanie stavieb a ich zmien a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Amres Build s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
50 450 221
DIČ
2120330520
Dátum vzniku
10. augusta 2016
Sídlo
Bačkovík 36, 044 45
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 39690/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Amres Build zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Administratívne služby

  • Vedenie účtovníctva

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Amres Build s. r. o.?

Sídlo je na adrese Bačkovík 36, 044 45.

Čím sa Amres Build s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; administratívne služby.

Aké je IČO – Amres Build s. r. o.?

IČO je 50 450 221, DIČ 2120330520.

Kedy vznikla Amres Build s. r. o.?

Vznik: 10. augusta 2016. Na trhu pôsobí 10 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Bačkovík 36, 044 45

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Amres Build s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese amres-build.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.